דלג לתוכן דלג לפוטר

כהורים, אנו עושים הכל כדי להגן על עורם הרגיש והעדין של הקטנטנים שלנו.
הייחודיות של קרם אורה הינה במרכיבים המיוחדים שלו,
הכוללים חומרים מהטבע ואינם מכילים חומרי ריח וחומרי צבע.

משחה 200 גרם

שפופרת

לקניה
X

אנא בחרו מאיזו חנות ברצונכם לקנות:

משחה 90 גרם

שפופרת

לקניה
X

אנא בחרו מאיזו חנות ברצונכם לקנות:

משחה 85 גרם

צנצנת

לקניה
X

אנא בחרו מאיזו חנות ברצונכם לקנות:

קרם החתלה

אורה קרם ממלא שני תפקידים בו זמנית:

בראשון הוא מעניק לעור התינוק את ההגנה הדרושה וזאת על ידי יצירת שכבת מגן. רצוי להשתמש בקרם כמשחת מגן עוד לפני הופעת בעיות תפרחת החיתולים. הרבה יותר קל למנוע את בעיית תפרחת החיתולים מאשר לטפל בה אחרי שנוצרה.

באותו הזמן הקרם מטפל במצבי פגיעה בעור כתוצאה מצריבה, עקצוץ וגירויי עור הנגרמים מתפרחת חיתולים או מסיבות אחרות. הקרם מביא מזור מיידי, נספג במהירות לתוך העור, מגמיש אותו ואינו סותם את נקבוביות העור, ובכך מאפשר לעור לנשום ולהשתקם.

לאחר כל החלפת חיתול, מומלץ למרוח את הקרם על האיזור כדי ליצור “שכבת מגן”.

“אורה קרם” הנו בעל מרקם נוח במיוחד למריחה, אינו מכיל חומרי צבע או ריח הידועים בפוטנציאל האלרגני שלהם. הרכבו הייחודי של קרם אורה תורם להגנת עור עדין ומביא להקלה מיידית בגרוי וצריבה בעור. לכן, בנוסף לשימוש בתינוקות כקרם החתלה, אורה קרם מתאים לשימוש בכל הגילאים.

ההרכב המיוחד של “אורה קרם”, הוא תו איכות ללא תחרות.

עור התינוק והשפעת הקרם

לעור תפקיד חשוב בשמירה על מצבו הבריא של הגוף. קיימת חשיבות רבה לכך שלחות ושמנים יסופקו לעור בכמויות המתאימות. לכל אלה חשיבות גדולה כשמדובר על שמירה על עור התינוק, שהוא עדין במיוחד. העור הרך של התינוק פגיע מאוד בבואו במגע עם חומרים סינטטיים (חיתולים חד פעמיים) והפרשות של הגוף.

לקרם אורה הרכב ייחודי. שלל מרכיבים, כולל שמן זית, בעלי פעילות סינרגיסטית שמשקמת את העור במהירות, נותנת הגנה מיידית ומונעת צריבה וגירויים.

קרם אורה מכיל בין השאר גם שעוות דבורים (beeswax, cera alba) המופקת מדונג ודבש דבורים. שעוות הדבורים מטפחת ומגינה על העור, מתאימה במיוחד לעור עדין, וכל זאת מבלי לסתום את נקבוביות העור ומבלי להפריע לעור לנשום. מרכיבי הקרם נותנים הגנה לעור על ידי ריכוך ושימון העור.

הקרם נספג במהירות, כאשר נשארת שכבה דקה של חומר שומני שתפקידה להגן ולשמור על לחות טבעית של העור ועל מניעת חדירה של חומרים מזיקים לאזור הפגוע. בשל הרכבו המיוחד של הקרם המריחה בו מביאה להקלה כמעט מיידית של כל צריבה, גירוי, אדמומית וכו' והוא מרכך את העור במהירות ועוזר לריפוי מהיר של סדקים ויובש.

אורה קרם אינו מכיל חומרי צבע וריח שנחשבים אלרגניים.

X

  סגור

  X סגור
  © כל הזכויות שמורות לויטאמד תעשיות פרמצבטיות בע"מ
  Design by www.giraff.co.il
  X
  אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה. מדיניות עוגיות ומדיניות פרטיות אישור
  דילוג לתוכן